Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Урош ја испофаќа Сораја под туш

Големиот брат | Урош ја испофаќа Сораја под туш

 

Дека повеќе не ја „готиви“ Ава, Урош веќе во неколку наврати агресивно докажува и покажува, но сосема суптилно и се пушта на Сораја. А синоќа ја искористи можноста па ја испофаќа под туш. Во прилог е доказот.

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!