Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Немало секс било само „триење“

Големиот брат | Немало секс било само „триење“

 

После спектакуларното „отварање“ на Ава Карабатиќ на сцената на Големиот брат, а подоцна и во креветот со Урош, денешната тема е имало или не секс? Двајцата браќа близнаци Жарко и Жељко у велико ја отворија темата со тоа што на крај констатираа:

„Секако дека имаше секс, зошто човекот би се движел во еден ист ритам напред назад?“.

 

 

Од друга страна од блиски извори на куќата на Кошутњак, остро бил негиран сексот во куќата. „Постоеше петинг, но не верувам дека имаше и пенетрација. Сето тоа е бујаната фантазија на гледачите“.

Денеска се прошири и информацијата дека Ава намерно била платена со повисока сума 9.000 евра за да направи привид дека има секс, а со тоа да ја придобие публиката во Србија. Моментално во Србија се емитува и друго реално шоу „Фарма“ па станува збор за постојана борба на рејтизни.

 

Имало секс или не дознајте вечерва во 21:45 на Сител! Следете не на Големиот Брат ВИП

 

 

 

 

Автор | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!