Почетна / Телевизија / Видео | Фаворити во „Танц со ѕвездите“

Видео | Фаворити во „Танц со ѕвездите“

 

Во неделата се емитуваа и останатите пет настапи на ѕвездите и нивните партнери, кои се доказ дека втората сезона ќе биде полна со забава. И ѕвездите докажаа дека имаат талент за танцување, а нивните партнери успешно ги воведоа во светот на танцот.

 

 

Дали некој од нив е токму вашиот фаворит?

 

Курир

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа со соопштение : Власта на Заев шири лажни вести за Алфа ТВ

Управителот на телевизија Алфа, Јани Бојаџи со соопштение до своите гледачи, кое ви го пренесуваме …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!