Почетна / Серии / Видео | Трагедија во „Мирниот сокак“, еве што ќе се случи

Видео | Трагедија во „Мирниот сокак“, еве што ќе се случи

 

Вечерва во „Мирниот сокак“

 

Вечерва во новата епизода од „Мирниот сокак“ веднаш по Сила на Сител телевизија не пропуштајте ја потресната епизода во која што ќе се случи трагедија, убиства кои ќе го смени текот на настаните. Видеото е во прилог.

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дали Џан Јаман му ја украде девојката на Сечкин Оздемир?

Турската ѕвезда Сечкин Оздемир, познат по улогата на Илјас вo „Девојката со црвената марама” е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!