Почетна / Телевизија / Видео | Слушнете ја македонската учесничка во „Пинк ѕвездички“

Видео | Слушнете ја македонската учесничка во „Пинк ѕвездички“

 

Македонка во “Пинк Ѕвездички” – погледнете го настапот

 

 

14 годишната Антонија Гиговска од Скопје е македонската учесничка во талент шоуто “Ѕвездички” кое се емитува секоја недела на Сител во 21 часот. Вчеравечер во Србија, Антонија настапи со песна на Јелена Томашевиќ и ги доби сите пет гласа од жирито со што си обезбеди директен пласман во третиот круг од шоуто. Несомнено, Антонија поседува глас и талент за пеење, па затоа и посакуваме голем успех во шоуто. Како изгледаше нејзиниот настап, погледнете :

 

 

Гледачите на Сител ќе може да го погледнат нејзиниот настап во следната емисија на Пинковите ѕвездички, следната недела.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ААВМУ со опомена до Сител и Канал 5 за емитувани телешопинг спотови

По добиено известување од страна на Агенцијата за храна и ветеринарство, за емитување незаконски аудиовизуелни …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!