Почетна / Забава / ВИДЕО | Секс среде бел ден во центарот на Виена

ВИДЕО | Секс среде бел ден во центарот на Виена

 

Случајните минувачи кај паркот во центарот на Виена беа згрозени од бесрамноста на овој смел пар. Тие имаа секс среде бел ден на прометно место. Ова се случи и во Скопје пред неколку месеци, но нашите барем се потрудија да се скријат во шумата, во Виена очигледно не е проблем да се води љубов онаму кадешто ќе ти се присака.

 

Случајните минувачи кај паркот во центарот на Виена беа згрозени од бесрамноста на овој смел пар. Тие имаа секс среде бел ден на прометно место. Ова се случи и во Скопје пред неколку месеци, но нашите барем се потрудија да се скријат во шумата, во Виена очигледно не е проблем да се води љубов онаму кадешто ќе ти се присака.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!