Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Милиќ физички ја нападна Венди

Видео | Милиќ физички ја нападна Венди

 


Станарите во куќата на „Големиот брат“ имаат среќа што до крајот на шоуто преостануваат уште две неполни седмици, да беше поинаку во оваа куќа некој сериозно ќе настрадаше, а не се знае дали тоа нема да се случи до крајот.

 

Станарите во куќата на „Големиот брат“ имаат среќа што до крајот на шоуто преостануваат уште две неполни седмици, да беше поинаку во оваа куќа некој сериозно ќе настрадаше, а не се знае дали тоа нема да се случи до крајот.

Имено, оваа сезона на „Големиот брат“, шоуто кое се емитува во над 80 држави низ светот, прогласена е за сезона со најмногу прекршени правила токму поради физичките напади помеѓу станарите. Невена ја истепа Синди, Маја Николиќ ја исече Маја Волк со скршена чинија, Милиќ ја бутна Маја Николиќ во ѕидот и притоа ја потсече со лименки од енергетски пијалак, станарите постојано се поливаат со вода, Анета беше на чекор до физички напад со Маја, а Милиќ така добро ја тресна Венди во вратата од спалната соба што таа не престана да плаче. Во видеото во прилог погледнете колку се тие агресивни.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!