Почетна / Сапуници / ВИДЕО | Ифет како од мајка родена

ВИДЕО | Ифет како од мајка родена

 од „Кога лисјата паѓаат“ и Ифет од истоимената серија, а на „Јутјуб“ таа е особено позната по оваа сцена:

 

Турската актерка Дениз Чакир на македонските телевизиски гледачи им е позната по ликовите Ферхунде од „Кога лисјата паѓаат“ и Ифет од истоимената серија, а на „Јутјуб“ таа е особено позната по оваа сцена:

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Гледачите потресени, почина Али од „Одмазда“ на Канал 5

Неочекуван крај за главниот лик во турската сага “Одмазда”. Вечерва, гледачите на Канал 5 телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!