Почетна / Телевизија / Видео | Игор Џамбазов Шоу – СЕЉАК

Видео | Игор Џамбазов Шоу – СЕЉАК

 

Минатата недела на Македонската телевизија беше емитувано првото издание од долго најавуваното шоу на Игор Џамбазов – „ЏИШ“. Повеќето од оние што го гледаа шоуто имаа само негативни коментари, форумите беа преполни со плукање по новиот проект на МРТ, а фановите на Џамбазов кои со задоволство седнаа да ја проследат премиерата – се наполнија со незадоволство!

 

 

Негативните критики очигледно допреле до Игор Џамбазов, па на негов начин допринесе и со своја реакција. ТВ Пакет ги има снимките.

 

 

 

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пофалба за ТВ Алфа за новиот модернистички изглед на титлот

По долги години користејќи го титлот со транспарентна позадина во кој одредени букви се јавуваа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!