Почетна / МК Сцена / Видео | „Жути“ минути на водителката Маја Поцевска

Видео | „Жути“ минути на водителката Маја Поцевска

На својот Фејсбук профил водителката Маја Поцевска јавно објави видео кадешто пее една српска песна. „Кога ќе ми дојдат жути минути“, напиша таа под видеото.

 

На својот Фејсбук профил водителката Маја Поцевска јавно објави видео кадешто пее една српска песна. „Кога ќе ми дојдат жути минути“, напиша таа под видеото. Прекрасно!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За Велигден е најубо во Битола со Каролина во Хотел Епинал

Препуштете се на едно вистинско музичко уживање заедно со Битолското чупе ексклузивно во Хотел Епинал. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!