Почетна / Серии / Вечерва не очекува премиерата на „Вештерки“

Вечерва не очекува премиерата на „Вештерки“

 

Подгответе се за нешто поинакво. Она што следува ќе ви го прикаже светот на младите на еден поинаков начин. Колеџот за нив значи многу повеќе од место за едукација, а проблемите што ги носи студентскиот живот ги решаваат на мистериозен начин. Серијата која ги освои сите телевизиски награди, феноменот, што ја надмина гледаноста и на „Волшебничките“ сега ќе ве освои и вас. Часовите после полноќ ќе добијат сосема ново значење, бидејќи по полноќ сеништата допрва се будат.

Бидете и вие дел од магијата што ќе се случи вечерва. По Дневник 2 на Сител следува првата епизода од „Вештерки“, не пропуштајте го она што е поинакво и кое се издвојува.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Секс, дрога и контроверзии во новата биографска серија за Марадона

Новата ТВ серија во продукција на „ Amazon Prime Video“ под наслов „Maradona: Blessed Dream“, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!