Почетна / МК Сцена / Боки 13 : “Изгледав како дебела и нашминкана мечка!”

Боки 13 : “Изгледав како дебела и нашминкана мечка!”

 

На својот особено ажурен Фејсбук профил, Бојан Јовановски, алијас Боки 13 или B13 како што милува самиот да се нарече, објави нова фотографија под која изјави дека е во фаза на слабеење, не заборавајки да биде самокритичен. Бојан вети дека повеќе нема да покажува слики на своите социјални мрежи, но дали да му веруваме? Дали ќе успее да одолее и да не објави така наречена самослик фотографија сликана пред некое огледало во тоалет или во некој шопинг центар останува да видиме, како што останува да видиме дали ќе дојде до посакуваните 55 килограми?!

 

 

 

 

Јовица | TВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ретро интервју со Каролина : Убавината ја чувам во душата

Ретро интервју со супербрендот Каролина објавено во дневниот весник Дневник пред 24 години. Навистина времето …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!