Почетна / Телевизија / Билдерот Паљо домаќин во телевизиско шоу на Тера

Билдерот Паљо домаќин во телевизиско шоу на Тера

 

Познатиот фитнес инструктор Зоран Паљо Лазаровски во соработка со битолската локална телевизија Тера подготвува феноменално ток шоу кое ќе почне да се снима веќе од следната недела.

 

 

Шоуто ќе се снима во фитнес студиото Паљо каде што домаќинот ќе пречекува гости од различни области, ќе се дискутира на многу теми како здравје, спорт, екологија, природа, уметност, култура, а ќе има и музика. Некогашниот кандидат за градоначалник на Битола ветува интересна телевизиска програма во која, како што изјави тој за ТВ Пакет, ќе има се освен политика и порнографија, мислејќи на евтините телевизиски содржини кои стекнуваат популарност преку полесниот пат, а сепак не нудат ништо вредно за гледање.

Шоуто ќе се емитува еднаш неделно. 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со поддршка до Канал 5 и осуда на говорот на омраза

ТВ Пакет со поддршка за телевизија Канал 5 која последниот период е мета на оркестирано …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!