Почетна / Серии / Ангели | Дечките од „НЕ“ дознаваат за своето минато

Ангели | Дечките од „НЕ“ дознаваат за своето минато

 

„АНГЕЛИ“
11 часот, четврток на Сител ТВ

 

 

Поради неколкуте направени пропусти, Џеј, одлучува да ја замени Лус со друга шефица на министри. Дечките од „НЕ“ дознаваат за своето минато, нивните пријатели конечно им ги покажуваат фотографиите и се обидуваат да им ги вратат спомените. По откриената тајна сите се тажни и се чувствуваат празно. Горки добива пристап до снимките од минатото и дознава кој всушност бил тој, па затоа одлучува да и го врати бебето на Мелоди Пас. Благодарение на Хоуп, сите тинејџери танцуваат низ куќата во ритамот на диското од минатото. Лус не му дозволува на Горки да го одведе бебето кај Мелоди и Тачо. Таа пука во него.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Наркосите“ на Телма во новите епизоди се „селат“ во Мексико

Од Колумбија, продуцентите на “Наркос” се селат во Мексико. Како започна и како се развиваше …

error: Содржината е заштитена!