Почетна / МК Сцена / Акробации во новиот спот на Сара!

Акробации во новиот спот на Сара!

 

Акробации и free-running се само дел од интересните моменти со кои изобилува видеото на Сара Маркоска за нејзиниот нов сингл „Private Show” што го работеше Александар Ристевски Принц.

 

 

Секси сцени кои Сара ги игра според кореографија на Јана Андреевиќ се исто така дел од спотот за песната која е авторско дело на Зоран Алексиќ, со текст на Рената Кралевска. Синглот и видео записот ќе бидат интернационално издадени во текот на месецов од страна на Sky Eye Entertainment во соработка со најголемите европски и американски издавачи и дистрибутери.

 

 

Погледнете го Приватното Шоу на Сара!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Ремек дело – Андријана Јаневска со балада за починатата мајка

Објавена кон крајот на декември, но почекавме малку за да ги собереме емоциите и да …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!