Почетна / Телевизија / Големиот брат / Ава не можела да снима порно оти била невина!

Ава не можела да снима порно оти била невина!

 

Во текот на денот додека Ава разговараше со останатите учесници изјави дека не би можела да снима порно филм затоа што сеуште е невина. „Јас сум девица, каков порно филм“?, им одговори таа драматично на свој начин. Веднаш по „Златни рани“ на Сител не пропуштајте го прегледот на денот.

 

 

 

 

Автор | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!