Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Ава Карабатиќ била родена наопаку!

Ава Карабатиќ била родена наопаку!

Откако почна да се емитува овогодинешниот регионален “Survivor”, хрватската старлета Ава Карабатиќ, конечно се всели во свој стан – живее како вистинска ѕвезда. Снимањето, интервјуата, и бизнис понудите станаа дел од нејзиното секојдневие. Сепак, Ава смета дека е родена наопаку, бидејќи е премногу детална и оти ништо не и препушта на случајноста.

 

 

Тоа го објасни преку примерот со подготвувањето на испитите кој, верувајте, нема да имате нерви да го прочитате во целост. Во примерот Ава нагласува дека е убедена оти со родила наопаку, бидејќи се што прави се разликува од она што го прават останатите. Живеела од денес за утре како и својата имењачка Ава Гарнер. Нејзината најголема желба, замислете, е да умре со чашка коњак во едната и со цигара во другата рака!

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!