Почетна / Забава / Бритни блесна во новиот спот – „Work B**ch“

Бритни блесна во новиот спот – „Work B**ch“

 

Многубројните нестрпливи фанови на Бритни Спирс кои одбројуваа до моментот кога ќе се појави новиот спот на некогашната поп принцеза конечно ја дочекаа премиерата. Бритни Спирс се врати на големата патека.

 

 

Спотот за новата песна Work B**ch е најава за новиот албум на Бритни којшто ќе се појави на 3. декември годинава. Спотот е режиран од Бен Мор, а интересно е тоа што со овој спот Спирс ја прослави 15-годишнината од снимањето на својот прв спот и голем хит Baby One More Time.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт со дела од Арво Перт во изведба на „Профундис“

Ансамблот и хор „Профундис“ под диригентство на Ѓурѓица Дашиќ вечер во Филхармонија ќе одржи концерт …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!