Почетна / Филм / Водици во 22.15 часот на Телма – политички трилер на Оливер Стоун

Водици во 22.15 часот на Телма – политички трилер на Оливер Стоун

Режисерот, добитник на Оскар, Оливер Стоун, се занимава со најважната и најфасцинантната вистинска приказна на 21 век.

Политички трилер исполнет енергија со Џозеф Гордон-Левит и Шејлин Вудли во главните улоги, ја открива неверојатната нераскажана лична приказна на Едвард Сноуден, личноста која ги разоткри шокантните незаконски активности на НСА и стана еден од најбараните луѓе. во светот.

Некои го сметаат за херој, а други за предавник. Без разлика во која верувате, епската приказна за тоа зошто го направил тоа, кого оставил зад себе и како го извлекол тоа, е еден од најпривлечните филмови.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Даниел Крег во воената акција „Пркос“ во сабота на МРТ 1

Снимен според вистинска приказна, „Пркос“ е исклучителна приказна за семејството, честа, осветата и спасувањето во …

error: Содржината е заштитена!