Почетна / Серии / Во редот репризи од утро до мрак на Телма, следува и „Црна свадба“

Во редот репризи од утро до мрак на Телма, следува и „Црна свадба“

Сите што ја пропуштивте серијата „Црна свадба“ од понеделник 25 јули на Телма може повторно да ја гледате од 22:10 часот во низата репризи од утро до мрак на Телма.

„Црна свадба“ е серија која нуди возбуда, напнатост, мистерија, елементи на хорор, серија која ја натера публиката нетрпеливо да ја очекува следната епизода.

Серијата „Црна свадба“ е прогласена за една од најгледаните и најинтригантни серии снимена минатата година. Серија која буди многу лични прашања во нас на кои треба да си најдеме одговор.

Носители на главните улоги во оваа серија се Уликс Фехмиу, Јелена Џокич, Тони Михајловски, Славко Штимац, Никола Којо. Во режија на Немања Чипранич.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова серија од франшизата на „Criminal minds” летово на Сител

“Criminal minds: beyond borders” е американска полициска процедурална серија создадена од Ерика Месер, a се …

error: Содржината е заштитена!