Почетна / Сапуници / Видео | Вечерва на Сител завршуваат авантурите на палавите „Близнаци“

Видео | Вечерва на Сител завршуваат авантурите на палавите „Близнаци“

Денеска на Сител телевизија ќе биде емитувана последната епизода од турската комедија “Близнаци”. Приказната која ги освои вашите срца стигна до самиот крај. Крај на авантурите на малите палавковци и крај на згодите и незгодите на интересните близнаци.

Едно запросување, едно породување, но и страв дека едниот од браќата заминува во странство. Ќе бидат ли на крајот повторно разделени малите близнаци, следиме во последната епизода од “Близнаци”, вечерва во 19.45 часот.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Феноменот “Кога лисјата паѓаат” доби нова надсинхронизација на Алфа

Eмотивната семејна драма прикажувана во 2010 и 2011 година на најгледаната телевизија А1 повторно на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!