Почетна / МК Сцена / Видео | Јелена и Талат го преработија хитот на Теа Таировиќ

Видео | Јелена и Талат го преработија хитот на Теа Таировиќ

Во пресрет на големото новогодишно “Преспав” шоу на Македонската телевизија за новогодишната ноќ, тимот на серијата го преработи најпопуларниот српски хит за минатава година.

Се работи за песната “Хајде” од Теа Таировиќ, а како тоа звучи во изведба на Јелена, Талат и Исаура, погледнете во продолжение :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Никола Мицевски со концертна промоција на „ERA“ во Битола

Уште еден возбудлив проект на Авалон Продукција – концертната промоција на Никола Мицевски по повод …

error: Содржината е заштитена!