Почетна / Телевизија / ТВ Лица / Видео | Наша водителка си направи приватен разговор сред емисија

Видео | Наша водителка си направи приватен разговор сред емисија

Исечок од утринската емисија на ТВ Сонце стана вистински хит на социјалните мрежи. Видеото во кое се гледа дека водителката Јулија на сред емисија води приватни разговори и поздрави до мајстор Мане стана доста споделувано меѓу корисниците на социјални медиуми.

За некои, ова е баш симпатично, за некои чудно како тоа водителката јаде на сред емисија, за трети срамно што имаме вакви емисии во денешно време каде водителките водат разговори со своите лични мајстори.

Како и да е, не само гледачите, туку и гостинката остана вчудовидена од овој подвиг на Јулија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мишко си заминува од ТВ 24 : Почнаа да дуваат чудни ветришта

Мишко Иванов, долгогодишен новинар во ТВ24 и автор на “Патот до успехот” ја информираше јавноста …

error: Содржината е заштитена!