Почетна / Сапуници / Видео | Ќе се дознае ли вечерва измамата за виното „Бруско“ ?

Видео | Ќе се дознае ли вечерва измамата за виното „Бруско“ ?

Неверојатни пресврти во грчката сапуница која секоја вечер се емитува на телевизија Сител. Во епизодите кои следуваат, дознајте како ќе се реши саботажата со виното.

Бурни времиња доаѓаат за Матеови од Кипар, додека Сифи и Анастасија на Крит ја слават стапицата што им ја поставија на ривалите. Ќе успеат ли браќата од Кипар сами да дознаат кој им го уништи виното “Бруско” или нашата хероина Мелина ќе проговори за тоа што случајно го дозна?

Нови романтични моменти во забранетата врска на Ахил и Мелина, како и нови замки кои ќе им ги поставуваат Сифи и Евридики, гледајте од понеделник до петок точно во 21 часот на Сител.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на „Женски рај“ зачудени – ТВ 24 и по втор пат ја укина серијата

ТВ 24 од денес нема да ја емитува италијанската сапунска драма “Женски рај” во 21 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!