Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | Гледачка му изрецитира поема на Огнен од ТВ 24

Видео | Гледачка му изрецитира поема на Огнен од ТВ 24

Секој работен ден од 16 часот, и телевизија 24 емитува контактна програма во која гледачите ги искажуваат ставовите на одредени теми. Наместо да говори за некој политичко општествен проблем, во една од емисиите, една гледачка одлучи да изрецитира поема за водителот.

Слушнете ја поемата за Огнен :

* видеото е снимено, благодарение на Gledy

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Најголемите фолк ѕвезди во новата сезона на „Фолк џубокс“ на МРТ 1

Фолк шоуто “Фолк џубокс” продолжува на МРТ 1 со нова сезона, секоја недела точно на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!