Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | Еве каде паднаа шпагетите на шеф Марк од „Брза кујна“

Видео | Еве каде паднаа шпагетите на шеф Марк од „Брза кујна“

Интересна ситуација од популарното кулинарско шоу “Брза кујна” на ТВ Сител. Во една од последните епизоди, јадењето од лажицата на Марк падна во деколтето на натпреварувачката. Како изгледаше сето тоа, погледнете од видеото :

Марк рани деколтиња

АРНО НЕМАВТЕ ДЕКОЛТЕ.. ОТИ И ОНИ ЌЕ ИМАЛЕ ЗА ЈАДЕЊЕ

Gepostet von Gledy am Freitag, 31. Januar 2020

Доколку сакате да се забавувате, да зготвите или да освоите парична награда, пријавете се за учество на телефонскиот број 02 3 116 566 или испратете меил порака со ваши лични податоци на [email protected]

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2021/2022

Од понеделник (27 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!