Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Утринската програма на Сител има потреба од практиканти и новинари

Утринската програма на Сител има потреба од практиканти и новинари

Утринската програма „Ја сакам Македонија“ на Сител Телевизија има потреба од практиканти и новинари.

Сите заинтересирани се молат да ги испратат своите професионални биографии на [email protected]

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лозано мораше да бира – Тамара Тодевска или Антониа Гиговска?

Доколку нема нешто ново во неговата музичка кариера, поп – пејачот Влатко Лозаноски не гледа …

error: Содржината е заштитена!