Почетна / Серии / Трилер серијата „Тајкун“ со Драган Бјелогрлиќ ексклузивно на Телма

Трилер серијата „Тајкун“ со Драган Бјелогрлиќ ексклузивно на Телма

Тој е контроверзен бизнисмен и сопственик на голема фирма. Влегува во процес на приватизација на голем стопански комбинат. Токму кога сака да се исклучи од своето опкружување … доаѓаат старите сметки за наплата.

Антихерој со сите свои вештини, но и со сите свои маани. Човек од крв и месо. Богат и моќен човек, околу кој се менувааат пријателите, но и оние кои се претставуваат како такви.

Ексклузивно на Телма доаѓа српската трилер серија “Тајкун” со Драган Бјелогрлиќ во главната улога. Останете со нас и дознајте кога е стартот на големиот српски хит.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сопругата на Џејсон од „Тим специјалци“ му ја простила аферата

Дејвид Бореаназ веќе пет години ги забавува телевизиските обожаватели како Џејсон Хејс ака Браво 1 …

error: Содржината е заштитена!