Почетна / Серии / Светскиот мега хит „Narcos“ ексклузивно на Телма телевизија

Светскиот мега хит „Narcos“ ексклузивно на Телма телевизија

Светски популарната серија “Наркоси” ексклузивно на телевизија Телма. Пред новогодишните празници, погледнете ја возбудливата приказна за најпознатиот и најголемиот нарко дилер од Колумбија – Пабло Ескобар.

Вистинита приказна за почетоците и растот на пазарот со кокаин во Америка, овојпат екранизирана од Нетфликс. Драма која го бара вашето целосно внимание, бидејќи ако се исклучите на само една секунда, вие ќе го пропуштите поголемиот дел од ширењето на империјата на Ескобар.

Бидете со нас и дознајте го датумот на започнување на “N a r c o s”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Сенки над Балканот“ продолжува со втора сезона на МТВ 1

Втората сезона од најгледаната српска серија „Сенки над Балканот“ од 5-ти јануари ексклузивно на Македонската …

error: Содржината е заштитена!