Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Стартува новата сезона од „Сè или нешто“ со Лила на Сител

Стартува новата сезона од „Сè или нешто“ со Лила на Сител

Од понеделник (2 октомври), на Сител телевизија стартува новата 13-та сезона од најгледаната македонска емисија “Сè или нешто”. Нови натпреварувачи во нова уште повозбудлива трка по милионот.

Со нови сили, полна со енергија од многуте убави патувања кои ги имаше, Лила му се враќа на студиото, банкарот, натпреварувачите и секако на гледачите со нов интересен имиџ.

Секој работен ден, од понеделник до петок во 17.50 часот следете ја новата сезона од популарното гејм шоу со нашата и ваша Лила.

Време е за нова потрага по милионот, време е за првиот милионер во Македонија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова сезона од талент шоуто „Пат до ѕвездите“ секој петок на Алфа

„Пат до ѕвездите” е музичко талент шоу во продукција на „Арт студио“, кое се емитува …

error: Содржината е заштитена!