Почетна / Филм / Со МРТ 1 влегуваме во Новата година со шпионскиот трилер „Мета“

Со МРТ 1 влегуваме во Новата година со шпионскиот трилер „Мета“

Кејт Абот (Мила Јововиќ), вработена во Стејт Департментот во одделот за безбедност на американската влада, е обвинета за спречување терористисти да влезат во САД.

Тоа ја сместува помеѓу два огна и е обвинета за помагање криминал. Дискредитирана, таа е принудена да оди во бегство обидувајќи се да го исчисти своето име и да сопре голем терористички напад на Тајмс Сквер на новогодишната ноќ.

00.30 часот на новогодишната ноќ, следува акциониот трилер “Survivor” (2015) на првиот канал на МТВ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Даниел Крег во воената акција „Пркос“ во сабота на МРТ 1

Снимен според вистинска приказна, „Пркос“ е исклучителна приказна за семејството, честа, осветата и спасувањето во …

error: Содржината е заштитена!