Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „Скриената камера“ на Зоран Павлов во 22.30 часот на Канал 5

„Скриената камера“ на Зоран Павлов во 22.30 часот на Канал 5

Се сеќавате ли на популарната “Скриена камера”, емитувана одамна на А1 телевизија? Повторно со вас, Зоран Павлов со хумористичната емисија од 2009.та година, овојпат од понеделник до петок на Канал 5 во 22.30 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Познатата емисија „Заспиј ако можеш“ се враќа на Алфа со нова сезона

Од понеделник (14 септември) започнува новата, втора сезона од вечерната дебатна емисија “Заспиј ако можеш” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!