Почетна / Живот / Секс на плажа среде бел ден! (18+)

Секс на плажа среде бел ден! (18+)

 

Поранешната Плејбој зајачица Шауна Сенд и нејзиниот дечко не можеа да се воздржат, па среде бел ден на една плажа им се препуштија на страстите.

 

 

Со папараците секогаш треба да се внимава, во тоа се увери и контроверзната Шауна Сенд која новинарите ја фотографираа како среде бел ден на плажа води љубов со својот дечко.

Контроверзната зајачица е позната по бројните пластични операции што ги направила на себе, и коишто ја изобличиле, но исто така ја препознаваат и по секс скандалите. Пред неколку години во јавноста излезе нејзина порно снимка. Тогаш тврдеше дека на снимката не е она, но овој пат нема оправдување.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопје се сеќава – 59 години од катастрофалниот земјотрес

Скопје денеска одбележува 59 години од катастрофалниот земјотрес во 1963 година. Според службите за идентификација …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!