Почетна / Живот / Секс на плажа среде бел ден! (18+)

Секс на плажа среде бел ден! (18+)

 

Поранешната Плејбој зајачица Шауна Сенд и нејзиниот дечко не можеа да се воздржат, па среде бел ден на една плажа им се препуштија на страстите.

 

 

Со папараците секогаш треба да се внимава, во тоа се увери и контроверзната Шауна Сенд која новинарите ја фотографираа како среде бел ден на плажа води љубов со својот дечко.

Контроверзната зајачица е позната по бројните пластични операции што ги направила на себе, и коишто ја изобличиле, но исто така ја препознаваат и по секс скандалите. Пред неколку години во јавноста излезе нејзина порно снимка. Тогаш тврдеше дека на снимката не е она, но овој пат нема оправдување.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Доделени наградите на ЗИКМ на годинешниот Саем на книгата во Скопје

Во рамки на XXXII Меѓународен саем на книгата во Скопје, во сабота, 12.09.2020, со почеток …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!