Почетна / Серии / Серијата со Зеленски продолжува во ноќен термин на Канал 5
Од сега комедијата само во полноќен термин

Серијата со Зеленски продолжува во ноќен термин на Канал 5

Серијата која експресно ја откупи Западот продолжува и понатаму со нови комични епизоди на Канал 5. Скромниот и чесен учител стана претседател, но одби да се промени и продолжи да живее во неговиот стан со родителите, да позајмува пари од пријателите на крајот на месецот и да оди на работа со велосипед.

Како ќе се справи новоизбраниот претседател со сите препреки за да остане сепак слуга на народот, гледаме секоја ноќ на Канал 5 во полноќниот термин.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Смртта на Метју Пери ја помрачи куќата во која живеел

Како што веќе објавивме, Метју Пери, најпознат по улогата на Чендлер Бинг во хит серијата …

error: Содржината е заштитена!