Почетна / Серии / Серијата со Зеленски продолжува во ноќен термин на Канал 5
Од сега комедијата само во полноќен термин

Серијата со Зеленски продолжува во ноќен термин на Канал 5

Серијата која експресно ја откупи Западот продолжува и понатаму со нови комични епизоди на Канал 5. Скромниот и чесен учител стана претседател, но одби да се промени и продолжи да живее во неговиот стан со родителите, да позајмува пари од пријателите на крајот на месецот и да оди на работа со велосипед.

Како ќе се справи новоизбраниот претседател со сите препреки за да остане сепак слуга на народот, гледаме секоја ноќ на Канал 5 во полноќниот термин.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пред летните одмори, потсетување на „Фитнес“ на МТМ телевизија

Репризно емитување на рускиот ситком. Од понеделник, 9 мај во 21.50 часот, со повторна реприза …

error: Содржината е заштитена!