Почетна / Серии / Секој петок на Телма се забавуваме и готвиме со „Кујната на Луана”

Секој петок на Телма се забавуваме и готвиме со „Кујната на Луана”

Опкружена со роднините и гостите кои сакаат добра храна, Луана го зема своето волшебно стапче и импровизира вкусни јадења до совршенство. Едноставен, лесен и достапен на сите, тоа е стилот на Луана.

Во друштво или сама, таа ќе ве натера да ја ставите престилката и повторно да го откриете задоволството на готвењето со леснотија!

Секој петок на Телма, готвиме со Луана во 14.30 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова серија од франшизата на „Criminal minds” летово на Сител

“Criminal minds: beyond borders” е американска полициска процедурална серија создадена од Ерика Месер, a се …

error: Содржината е заштитена!