Почетна / Сапуници / Романтичната комедија „Немирно лето“ од сега и за викенд на Сител

Романтичната комедија „Немирно лето“ од сега и за викенд на Сител

Ги известуваме сите редовни гледачи на летната романса “Немирно лето” дека серијата од сега ќе може да ја следат буквално секој ден, од понеделник до недела во 19.45 часот.

На задоволство на фановите на Еда и Ерхан, Сител телевизија овозможи секојдневно уживање во оваа слатка романса.

Последните епизоди од “Чоџук” следуваат веднаш по “Немирно лето” за викенд, а задоволството ќе кулминира наскоро со новата серија што ќе ја замени “Чоџук”. Останете со нас.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Додека селото спие“, руска мелодрама секое попладне на ТВ 24

Од понеделник до петок во 17.45 часот на ТВ 24 ќе се емитува “Додека селото …

error: Содржината е заштитена!