Почетна / МК Сцена / Регионалниот супер бренд најави нова музичка телевизија

Регионалниот супер бренд најави нова музичка телевизија

К1 е името на новата музичка телевизија која со работа започнува наскоро. Во Белград  во големото студио беа снимени првите музички настапи на една од најголемите ѕвезди во регионот, Каролина Гочева.

Како ќе звучи “Македонско девојче” со “Извор”, слушаме  на К1.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Никола Зацески со празничен подарок, нов сингл со наслов “Мојот пат”

По одличниот прв сингл “Срцето мое тука чука” кој доби многу позитивни критики, Никола Зацески …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!