Почетна / МК Сцена / Регионалниот супер бренд најави нова музичка телевизија

Регионалниот супер бренд најави нова музичка телевизија

К1 е името на новата музичка телевизија која со работа започнува наскоро. Во Белград  во големото студио беа снимени првите музички настапи на една од најголемите ѕвезди во регионот, Каролина Гочева.

Како ќе звучи “Македонско девојче” со “Извор”, слушаме  на К1.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Траперот Таско сними дует со Лина Пејовска за „Неваљала“

Таско до сега сме го гледале во соработка со многу машки трап изведувачи како Два …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!