Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Ребека за „Backstage“: Тоше многу ми помогна за здравјето на Маркијан

Ребека за „Backstage“: Тоше многу ми помогна за здравјето на Маркијан

Македонската поп ѕвезда Ребека Јанковска Ристески е жена од која може многу да се научи. И покрај сите тешкотии кои ѝ ги задава животот, таа не ја трга насмевката од своето лице.
Во ексклузивно интервју за естрадниот магазин “Бекстејџ”, издание кое беше посветено на нашата ѕвезда Тоше Проески, одбележување на неговиот 41-ви роденден, кажа работи кои досега никогаш јавно не ги кажала.


15 години Ребека никогаш јавно не зборуваше за Тоше,а имаше многу што да каже, осум месеци беа во иста продукциска куќа, многу концерти заеднички, патувања, турнеи…Она кое што го раскажа Ребека е сон поврзан со Тоше,но и со нејзиниот син Маркијан.

Што се Ребека кажа за Тоше погледнете во видеото:

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Анкета: Дали вреди да се вложува во македонски музички спотови?

Познатите, светски музички ѕвезди, сакајќи што подобро да ги претстават своите песни, трошат огромни суми …

error: Содржината е заштитена!