Почетна / Сапуници / Публиката во Обединетото кралство спобудале по оваа серија

Публиката во Обединетото кралство спобудале по оваа серија

Неверојатна побарувачка за странска серија. Публиката во Велика Британија наголемо ја симнува и ја бара за емитување “Две Кралства”, серијата која за брзо стана поим за квалитет и светска продукција.

Повеќе жанрови искомбинирани во безвременско парче серија. Специјални ефекти пред кои критиката занеме, а публиката симна капа.

Интернет публиката се воодушени од серијата која доаѓа од живописниот Бразил и во себе го носи луксузот на Западот. Токму таа публика во Обединетото британско кралство секојдневно ја побарува серијата да биде прикажана на нивните мали екрани, а дотогаш горат кликови за “download” на секоја следна епизода од ова феноменално дело.

И додека Британците се надеваат дека некој ќе им ја донесе серијата на телевизија… додека Германците студено и дисциплинирано го очекуваат исто така тој момент да се случи и кај нив, ние … разиграните и скандалозни Македонци ја имаме големата шанса да ги следиме “Двете кралства” ексклузивно и во Македонија.

И тоа токму преку фреквенцијата на телевизија Сител. Затоа, бидете подготвени и очекувајте го стартот за спас на кралевите.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Одблиску со Јованка и Елена од „Балканска приказна“

Серијата која во моментов се прикажува на Сител со нејзините последни епизоди, предизвика голем интерес …

error: Содржината е заштитена!