Почетна / Забава / Млада и атрактивна пејачка „заљубена до уши“ во Ален Хасановиќ?!

Млада и атрактивна пејачка „заљубена до уши“ во Ален Хасановиќ?!

 

Млада и атрактивна пејачка од минатите кругови на „Ѕвездите на Гранд“ е лудо заљубена во нашиот Ален Хасановиќ, ексклузивно дознава ТВ Пакет.

 

 

Имено, меѓу натпреварувачите во популарното регионално шоу „Ѕвездите на Гранд“ се шират шпекулации дека на големата сцена се појавила љубов помеѓу згодниот Ален Хасановиќ и една од натпреварувачките која за жал го напушти шоуто.

 

 

Името на натпреварувачката се уште се држи во тајност, но прашање на време е кога ќе биде обелоденето јавно доколку навистина станува збор за љубовна врска бидејќи Ален постојано е во фокусот на вниманието на медиумите.

Според нашиот извор, Хасановиќ веќе потпишал договор со продукцијата „Гранд“ и официјално станал дел од големото музичко семејство, но наводната врска со пејачка ја крие од јавноста по нејзиното инсистирање бидејќи наводно не сакала да му пречи во музичката кариера и да ги разочара стотиците девојки кои постојано му пишуваат.

Ален Хасановиќ е еден од фаворитите за победа на ова регионално натпреварување.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лидија Вукичевиќ: Не сакав и не се соблеков пред Никола Којо

Иако длабоко загази во шестата деценија од својот живот, актерката Лидија Вукичевиќ и понатаму важи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!