Почетна / Серии / Оваа сезона со МРТ 1 ќе го доживееме сјајот и ризикот во „Лас Вегас“
Драма комедија на NBC во 5 сезони и вкупно 106 продолженија со Џош Духамел, Џејмс Каан, Ванеса Марсил, Моли Симс во главните улоги

Оваа сезона со МРТ 1 ќе го доживееме сјајот и ризикот во „Лас Вегас“

Добредојдовте во „Montecito Resort & Casino“, во Лас Вегас каде може да правите што сакате, но секогаш ќе бидете под будното око на Ед Делин и неговиот тим.

“Лас Вегас” е серија за агенција за обезбедување на едно од најпознатите казина во градот, за професионалниот и приватниот живот на нејзиниот елитен тим. Нивната работа не е лесна, но има и свои предности зашто тимот на Ед е секогаш опкружен со пари, луксуз и убавици.

Серијата ги следи личните судбини на луѓето кои доаѓаат во потрага по соништа и со големи очекувања, а заминуваат буквално без ништо.

Премиерно емитувана одамна на Сител, а сега од понеделник до петок во 23 часот на МТВ 1.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Хумор и романса во „Ништо важно“, нова драмедија на Телма

Nothing Trivial (2011-2014) e драма-комедија, симена во Нов Зеланд во 2011 година која на Телма …

error: Содржината е заштитена!