Почетна / Сапуници / „Огледало“, серијата за двете сестри од сега за викенд на Канал 5

„Огледало“, серијата за двете сестри од сега за викенд на Канал 5

Украинската теленовела “Огледало” од сега ќе се прикажува само во сабота и недела во 19.15 часот на Канал 5.

Во следните епизоди, гледачите ќе имаат можност да видат како ќе се одвива дејството со двете сестри, кои ги живеат своите животи, но во туѓи лица. Јана го посака животот на сестра си, па затоа по една сообраќајка, направи сè што можеше за да го добие нејзиното лице и сите да помислат дека таа е Ања. Но, судбината и подготви поинакво изненадување, така што Ања преживеа …

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Миран од „Дива“ се враќа во нова урнебесна комедија на Канал 5

“Луда Куќа”, нова семејна комедија на Канал 5 телевизија. Додека ги следите последните епизоди од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!