Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | Новогодишна луда ноќ со чочеци и мераци на Сител

Видео | Новогодишна луда ноќ со чочеци и мераци на Сител

Вистинско новогодишно лудило на највеселата ноќ во годината ви приредува телевизија Сител. Мераци, чочеци, песни, ора со најголемите македонски фолк ѕвезди и бендови.

Во Мерак меана ќе биде најбурно од сите меани во земјава. Во Мерак меана, 100% песни, игри, забава. Телевизија Сител ве поканува на заедничка прослава пред малите екрани со нивната новогодишна веселба.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Шоуто на Елен“ продолжува на Телма со новата 17-та сезона

Позитивна и харизматична, оригинална и несебична, праведна и уникатна. Елен ќе ги руши сите табуа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!