Почетна / Сапуници / Нова трауматична сцена во „Ангели“ – мајката си го удави бебето во леген

Нова трауматична сцена во „Ангели“ – мајката си го удави бебето во леген

Турската телевизиска сапуница “Ангели” не престанува да изненадува со трауматични и морбидни моменти. Последните сцени емитувани на Сител телевизија ги шокираа повторно гледачите, кои не можеа да поверуваат во она што гледаат.

Ангелите беа сведоци на уште една трагедија во нивните животи. Братчето на една од девојките го немаше во креветчето …

Ангелите останаа запрепастени кога го видоа бебето задавено во леген со вода. Лудата мајка на една од девојките си го удавила бебенцето.

Трагедија која повторно ќе остави белег во нивните животи и ќе ги скрши нивните и така ранливи души.

Бидете со Сител од понеделник до петок и следете ги новите потресни епизоди од вашите “Ангели”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Додека селото спие“, руска мелодрама секое попладне на ТВ 24

Од понеделник до петок во 17.45 часот на ТВ 24 ќе се емитува “Додека селото …

error: Содржината е заштитена!