Почетна / Филм / Неделно попладне на МТВ 1 со акционата комедија за „Агентот Коди Бонкс“

Неделно попладне на МТВ 1 со акционата комедија за „Агентот Коди Бонкс“

Средношколецот Коди Бенкс не сака ништо повеќе од она што го сака секој друг тинејџер: да ја преживее баналноста на адолесценцијата и да стане возрасен.

Сепак, Бенкс не е обичен тинејџер; тој е агент на ЦИА. Кога тој не си ја врши домашната задача, Бенкс е на случајот, шпионирајќи ја колешката Натали Конорс за да се зближи со нејзиниот татко, научник кој измислил наноботови убијци дизајнирани да ја урнат земјата.

Френки Муниз, Хилари Даф, Анџи Хармон, Синтија Стивенсон во шпионската комедија, недела, 26 ноември 2023 на МРТ 1 во 14.25 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Даниел Крег во воената акција „Пркос“ во сабота на МРТ 1

Снимен според вистинска приказна, „Пркос“ е исклучителна приказна за семејството, честа, осветата и спасувањето во …

error: Содржината е заштитена!