Почетна / МК Сцена / „MM Crew“ изненадување – забава за сите вкусови!

„MM Crew“ изненадување – забава за сите вкусови!

 

Веќе пишувавме за новата сезона во Стоби Кафе, а сега со гордост можеме да ве поканиме на едно големо заокружување на најдобрите забави досега.


ТВ Пакет е официјален медиумски партнер на дечките кои го создадоа „MM Crew“, Мартин Михаилов и Марко Поповски. Заокружувањето се прави со цел да се покаже во еден ден што досега се случуваше во Стоби, а воедно и да се продолжи со нови иновации во ноќниот живот.


Вечерва сите сме во Стоби, затоа што таму има забава за сите вкусови! Информирајте се повеќе за настанот тука и не заборавајте навреме да го потврдите вашето присуство. ТВ Пакет и во иднина ќе ги поддржува сите иницијативи за подобар ноќен живот во нашата преубава метропола.

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владо Јаневски во Охрид – концерт на 10 август во „Антички театар”

После 6 распродадени концерти во Скопје, Владо Јаневски ќе одржи концерт на еден од дефинитивно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!