Почетна / Серии / Мексиканските „Приказни од самракот“ и на Сител за викенд ноќи

Мексиканските „Приказни од самракот“ и на Сител за викенд ноќи

Мексиканската трилер серија по емитувањето на МТМ и локалните телевизии, сега и на Сител, секоја сабота и недела во 23.30 часот. 20 епизоди, 20 возбудливи “Приказни од самракот” секој викенд на Сител.

Што може да направи една жена кога ќе се најде киднапирана oд непознати луѓе и одведена во најмрачните студени одаи? Какво е чувството да се биде соочен со смртта и да знаеш дека можеш да преживееш, само и само ако ги убиеш другите заложници?

Заледува ли крвта кога ќе се разбудиш во морничава хотелска соба, не знаејќи како си стигнал дотаму, и како можеш да излезеш одтаму? Може ли една обично вечерно излегување со пријателите да ти се претвори во најбизарниот кошмар? И кој стои зад сето тоа и со која цел? Кој сака да се забавува со вакви свирепи злосторства?

Адреналин од опасните ситуации во кои ќе се најдат обичните луѓе е она шта ќе го понуди оваа трилер драма. Кога сонцето ќе зајде, месечината ќе ги навести најстрашните приказни од самракот. 23.30 часот, мексикански трилер “Приказни од самракот”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вестерн драмата „The Son“ со Пирс Броснан во 20:30 часот на Телма

Сложена приказна за честа и семејството. За вредностите кои ги почитуваме. Секој што ги напаѓа, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!