Почетна / Забава / Згодни момци ги изненадија девојките на премиерата на MMXXL

Згодни момци ги изненадија девојките на премиерата на MMXXL

 

Вчерашната женска вечер во киното CIneplexx помина во знакот на згодните момци кои на возбудените посетителки им делеа Veet ленти за депилација Cold wax Strips. Припадничките на понежниот пол што дојдоа на премиерата на американската комедија Magic Mike XXL, беа повеќе од пријатно изненадени од згодните разголени момци.

 

 

Изненадувањето беше организирано од светскиот бренд број еден за депилација Veet кој што на овој начин се обиде на скопјанки да им даде и овозможи чувство на убавина. 

 

{gallery}momcicine{/gallery}

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Деветто издание на прилепскиот Џез фестивал на 27, 28 и 29 август

Во организација на здружението за субкултура ПП ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ, на 27,28 и 29 август 2020г, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!