Почетна / Сапуници / Лејла од „Лисјата“ се враќа на Сител во нова современа драма
БРАЧНИ ИГРИ - - - нова играна серија

Лејла од „Лисјата“ се враќа на Сител во нова современа драма

Популарната турска актерка се враќа на малите екрани. Лејла од “Кога лисјата паѓаат” ја гледавме и во турските серии Аманет, Беден живот, Без мајка и Осветничка, а сега во нова, современа и поинаква продукција.

Во центарот на случувањата овојпат се жените од едно прочуено адвокатско семејство, кои се занимаваат со судски спорови и разводи во познати и моќни истанбулски семејства.

И покрај целото нејзино професионално искуство, доаѓа денот кога познатата хероина нема да биде подготвена да се соочи со сопствениот развод …

… па девојката ќе стане растргната токму меѓу непријатниот развод кој следува, новата љубовна врска која ќе ѝ врати стари спомени и жестокото деловно ривалство со сопствената мајка.

Правничка семејна драма со сензационални заплети ексклузивно на Сител телевизија. Научете како да се справите со “Брачни игри” и само така подгответе се за среќен и долговечен брак.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Брачни игри | Ве запознаваме со Серген од новата хит серија

Серген Гунај е успешен бранител. Тој е добар татко, особено е приврзан за своите деца. …

error: Содржината е заштитена!