Почетна / Сапуници / Фотосесија | Kенан Имирзалиоглу (Езел)

Фотосесија | Kенан Имирзалиоглу (Езел)

Кенан Имирзалиоглу заштитно лице на престижниот бренд за облека „KiP“

 

 

Актерот Кенан Имирзалиоглу или за телевизиските гледачи познат како Езел, и оваа сезона ќе биде заштитно лице на престижниот бренд за машка облека „KiP“. На фотосесијата која е направена со цел да ја промовира новата колекција есен/зима 2012-13 го гледаме Кенан во елегантно издание, кој не случајно се најде на ова место. Популарниот актер веќе долги години работи како фотомодел, а еднаш беше избран и за мистер на Турција. Уживајте во фотографиите и во прекрасните комбинации што тој ги промовира.

 

{gallery}092012/kenan{/gallery}

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Турската сапуница „Грешници” обновена и за следна сезона

Маратонската турска сапуница “Грешници” доби зелено светло за нова трета сезона. Хира и Орхун продолжуваат …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!